Způsoby dopravy

Doprava u objednávky nad 70 € zadarmo

Pre Vašu maximálnu spokojnosť si môžete vybrať z niekoľkých typov doručenia Vašej objednávky. V prípade, že preferujete osobný odber, tak môžete využiť viac ako 150 odberných miest v SR u našich partnerov DPD parciel shop a Huréka point.

 

Doprava na území SR

Druh dopravy

Cena vr. DPH

DPD – doručenie private

5 €

Heureka point – osobné odber

3,5 €

 

 

 

 

 

Osobný odber u našich partnerov

Ďalšou možnosťou je vyzdvihnúť si tovar na viac ako 150 odberných miestach u partnera Heureka point Ulozenka. Na odberné miesta je pre Vás objednávka pripravená do druhého pracovného dňa od odoslania a možno na nich platiť v hotovosti, prípadne platobnými a kreditnými kartami. Pozor: Vždy počkajte na e-mail od nás a našich partnerov, prípadne na textovú správu, že je Vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie.

DPD - doručení Private

Doručenie od spoločnosti DPD Private, náš internetový obchod odporúča a to predovšetkým vzhľadom k ponúkaným službám a cene doručenia. U dopravcu DPD si môžete v aplikácii, do ktorej sa prihlásite pomocou čísla balíka, vybrať hodinové okno doručenia a napríklad aj zmeniť adresu doručenia a navyše máte kontakt na vodiča, s ktorým pred doručením môžete komunikovať. DPD garantuje doručenie počas druhého pracovného dňa od odoslania Vašej objednávky.

Chýba Vám nejaký spôsob doručenia alebo spoločnosť, s ktorou by ste chceli tovar doručovať? Prípadne by ste radi získali viac informácií o doprave. Napíšte nám na email: klub@oxalisdessous.cz  a my Vám obratom odpovieme.

 

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info