Spôsob platby

Objednaný tovar môžete zaplatiť niekoľkými spôsobmi. Platbou v hotovosti, kartou, prípadne môžete tiež zvoliť prevod na náš bankový účet.

Osobný odber

U osobného odberu na odberných miestach našich partnerov DPD parciel shop a Uloženka je možné platiť v hotovosti alebo platobnými či kreditnými kartami. Za tieto platby Vám nie je účtovaný žiadny poplatok.

Doručenie na adresu

Pri doručovaní na adresu pomocou služieb DPD je možné využiť troch spôsobov platby, na dobierku, v hotovosti či u vodiča. U služby DPD je možné platiť u vodiča aj kartou. Platba dobierkou je spoplatnená a stojí 2 €. Ďalšou možnosťou a najrýchlejší variantom je zaplatenie kartou pri objednávaní. Táto služba je samozrejme zadarmo. Poslednou možnosťou je platba prevodom na náš bankový účet, ktorý je IBAN CZ8520100000002901140907 a SWIFT: FIOBCZPPXXX táto možnosť je tiež samozrejme zadarmo.

Platba kartou

Platba kartou je najrýchlejšou platobnou možnosťou na našom internetovom obchode a naviac je úplne zadarmo. Na platobnej bráne môžete zaplatiť prostredníctvom kariet MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Diners Club a American Express Vaša karta musí mať povolené platby na Internete. V prípade, že bude platba zamietnutá, kontaktujte svoju banku alebo nás na klub@oxalisdessous.cz.

V prípade platby kartou budete po dokončení objednávky presmerovaný na platobnú bránu štandarde 3D secure od spoločnosti Global payment, kde budete vyzvaný k úhrade. Platobné údaje zadávate priamo v platobnej aplikácii na strane poskytovateľa, prenos dát z Vášho počítača je zabezpečený šifrovacím algoritmom.

Systém Vás celou platbou prevedie a požiada vás o nasledujúce údaje:

  • číslo platobnej karty
  • dátum ukončenia platnosti platobnej karty
  • CVV2/CVC2, čo je posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku vašej karty

Prevod na náš bankový účet

Tento spôsob platby je možný pri výbere všetkých možností dopravy, ale vždy s odoslaním tovaru čakáme, až je pripísaná platba na náš účet, takže sa môže proces doručenie Vašej objednávky spomaliť. Číslo bankového účtu je 2901140907/2010.

Keby ste mali akékoľvek otázky alebo Vám chýbal nejaký spôsob platby, ktorý radi využívate, tak nás prosím kontaktujte na emailovej adrese: klub@oxalisdessous.cz.

 

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info