Vrátenie tovaru v 14-dennej lehote

Na vrátenie tovaru do 14 dní od dátumu predaja máte právo vždy, ak ste koncový spotrebiteľ. Právo na vrátenie tovaru vám vzniká aj pri osobnom odbere a je možné ho vrátiť bez udania dôvodu.

Kúpna zmluva vzniká odoslaním objednávky tovaru na internetovom obchode Oxalis dessous. Od kúpnej zmluvy je možné odstúpiť do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru.

Vyhlásenie o odstúpení od zmluvy

K oznámeniu o odstúpení od zmluvy slúži faktúra, ktorá Vám je zaslaná spoločne s tovarom a Vy ju do voľného miesta doplníte vetou o odstúpení od zmluvy. Nezabudnite vždy uviesť číslo účtu, na ktorý chcete vrátiť Vašu platbu alebo prípadne tovar, za ktoré ho chcete vymeniť.

Odstúpenie spotrebiteľa od kúpnej zmluvy musí byť dodávateľovi doručené najneskôr v posledný deň 14-dennej lehoty. Nestačí ho v tento deň iba odoslať. Tovar môže byť po dohode vrátený aj neskôr. Ak končí 14-denná lehota cez víkend alebo vo sviatok, ako posledný deň lehoty je braný najbližší nasledujúci pracovný deň.

Pre dodržanie lehoty je rozhodujúce, kedy nám je doručené odstúpenie od zmluvy. Vyhlásenie o odstúpení od zmluvy rovno priložte k tovaru.

Vrátenie tovaru

Vrátený tovar nám zasielajte späť na adresu, ktorá je uvedená nižšie.

Zuzana Morvayová - Oxalis dessous

Dolný Chríb 500/22

91965 Dolná Krupá

Vrátený tovar dobre zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy. 

Ku vrátenému tovaru odporúčame vždy priložiť nákupný doklad, ktorý ste pri nákupe dostali spoločne s tovarom. Tak ľahšie identifikujeme, kedy ste u nás tovar kupovali. Ďalej by sme Vám odporučili vždy poslať balíček alebo obálku s vráteným tovarom doporučene aby ste mali doklad o poslaní.

Peniaze za vrátený tovar zašleme na váš bankový účet najneskôr do 14 dní od doručenia tovaru na našu adresu. Náklady na vrátenie tovaru sú na strane kupujúceho. 

Aký tovar sa nedá vrátiť

Okrem reklamácií možno vrátiť iba neporušenú a z hľadiska hygienických dôvodov nenosenú spodnú bielizeň.

Potrebujete viac informácií k vráteniu tovaru?

Kontaktujte nás prosím na e-mailovej adrese klub@oxalisdessous.cz

 

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info