Aká farba spodnej bielizne je najobľúbenejšia

Počet pozretí: 717

Výber farby spodnej bielizne je jednou z najdôležitejších vlastností, podľa ktorých sa ženy rozhodujú či sa ten, či onen kúsok objaví v ich šatníku. Farby v sebe skrývajú určitú symboliku, preto sa pozri na to, aká farba je vlastne u žien najobľúbenejšia.

Aká farba spodnej bielizne je najobľúbenejšia

Červená je farbou vášne, ružová romantiky, biela značí nevinnosť, čierna moc ... Symbolika farieb je jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú voľbu zákazníčok pri nákupe spodnej bielizne. Okrem toho sú dôležité aj módne trendy, ale na prvom mieste je, aby Vaša spodná bielizeň bola praktická.

Biela, čierna, telová - klasické farby spodnej bielizne

Zavítate do obchodov so spodnou bielizňou, zistíte, že v ponuke prevládajú podprsenky, nohavičky či tangá vo farbe bielej, čiernej a telovej. Práve odtiene béžovej a krémové, ktoré majú čo najviac splynúť s prirodzenou farbou pokožky, sú trendom posledných rokov. Kým čierna bielizeň môže pod svetlejším oblečením presvitať, biela a telová nájde uplatnenie takmer pri každej farbe oblečenia.

Červená - farba zmyselnosti

Výraznejšiu farebnú spodnú bielizeň hľadajú ženy v oddelení čipkovaných podprseniek a nohavičiek. V tejto kategórii totiž častejšie nakupujú bielizeň skôr pre potechu oka, než ako praktickú súčasť odevu pre každodenné nosenie. Na výslní sa dlhodobo drží červená, ale obľúbené sú aj farebné kombinácie, napríklad sýto modrá s trblietavými detailmi.

Romantické košieľky

Zvláštnou kategóriou sú košieľky. Okrem klasických farieb (čierna, biela) si romanticky založené ženy vyberajú hlavne jemné odtiene smotanovej či šampaň. Zákazníčky túžiace po originálnejších kúskoch hľadajú vzorované košieľky. Obľúbený je najmä kvetinový motív.

Odporúčania pre ženy

Ak hľadáte primárne spodnú bielizeň, ktorá bude mať univerzálne využitie pri každodennom nosení, siahnite po nohavičkách či šortkách a podprsenke telovej farby. Ak by ste si radšej kúpili kúsok, ktorý bude ozdobou Vášho šatníka, nebojte sa siahnuť po viacfarebnej čipkovanej bielizni. V ponuke nájdete naozaj jedinečné a luxusné kúsky s grafickou čipkou. Nadčasové sú napríklad podprsenky inšpirované antikou a orientom z kolekcie Emaux Graphic od francúzskej značky Lise Charmel.

 

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info