Gerbe - úžasná značka s tradíciou

Počet pozretí: 79

Gerbe - úžasná značka s tradíciou Na našich predajniach a e-shope Vám predstavujeme nádhernú spodnú bielizeň, plavky a ďalší sortiment od tradičných francúzskych značiek. Už dlhšiu dobu Vám ponúkame tiež sortiment od značky Gerbe, ktorá má tradíciu od roku 1904.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Trendy z veľtrhu v Paríži

Počet pozretí: 86

Dvakrát do roka sa koná celosvetovo najznámejší veľtrh spodnej bielizne, plaviek a doplnkov v Paríži. Ten posledný prebehol nedávno (18. - 20. 1.) a zástupcovia našej spoločnosti na ňom samozrejme nemohli chýbať. Priviezli sme si veľa postrehov a noviniek, ktoré budete moc čoskoro objavovať na našich predajniach a e-shopu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Využívajte svoj profil naplno I. časť

Počet pozretí: 113

Využívajte svoj profil naplno I. časť Založte si svoj profil na našich stránkach a využite mnoho funkcií, ktoré Vám spríjemnia nakupovanie, a navyše majte všetko pod kontrolou, prehľadne a na jednom mieste. Začiatok je veľmi jednoduchý a založenie zákazníckeho profilu Vás samozrejme k ničomu nezaväzuje. Stačí pre začiatok pri registrácii vyplniť niekoľko svojich údajov a potom len využívať benefity a funkcie Vášho profilu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Pošlite svoje priania Ježiškovi

Počet pozretí: 117

Pošlite svoje priania Ježiškovi Máte u nás vybranú spodnú bielizeň, plavky či iné doplnky a rada by ste ich poslala svojmu partnerovi, teda Ježiškovi a dostala ich pod stromček. Je to jednoduché, stačí sa u nás zaregistrovať a vytvoriť si zoznam, ktorý jednoducho pošlete, kam si len budete priať a potom stačí len čakať, či sa Vami vytúžené veci, objavia pod stromčekom.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Recenzia - Kolekcia Chantelle Soft Stretch 2. diel

Počet pozretí: 161

Recenzia - Kolekcia Chantelle Soft Stretch 2. diel Pre mnoho z Vás sa kolekcia Soft Stretch od francúzskej značky Chantelle ani nemusí predstavovať, pretože si za veľmi krátky čas získala veľkú obľubu. Vzhľadom k svojmu bezšvovému spracovaniu a možnosti vybrať si z celého radu strihov je jednoducho toto neviditeľné spodné prádlo neodolateľné a navyše je univerzálne, takže sa prispôsobí každej veľkosti.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Recenzia - Kolekcia Chantelle Soft Stretch 1. diel

Počet pozretí: 181

Recenzia - Kolekcia Chantelle Soft Stretch 1. diel Chantelle Soft Stretch je unikátna jedno veľkostná kolekcia, ktorá sa dokáže prispôsobiť veľkosti 36-44 a to ako u nohavičiek, tielok tak u podprsenkových topov, takže odpadajú problémy s výberom veľkosti. Navyše je táto kolekcia v bezšvovom hladkom prevedení, ktoré vytvára neviditeľný efekt a nikde sa Vám spodná bielizeň z tejto kolekcie nebude rysovať.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Správna veľkosť podprsenky - Ako určiť, že mi podprsenka sedí

Počet pozretí: 450

Správna veľkosť podprsenky - Ako určiť, že mi podprsenka sedí Mnoho žien nosí nevhodnú veľkosť podprsenky a škodí tým celému svojmu outfitu, a to nemusíme vôbec hovoriť o tom, že nevhodná podprsenka je ako zvieracia kazajka a rozhodne Vám nezaistí celodenné pohodlie. V dnešnej dobe to, ale nie je nutné a stačí navštíviť niektorú z našich predajní, kde Vám náš vyškolený personál odporučí správnu veľkosť a tiež strih, ktorý Vám bude perfektne sedieť

Čítajte viac... Komentáre: 0

Aubade a limitovaná kolekcia VIKTOR & ROLF  

Počet pozretí: 234

Aubade a limitovaná kolekcia VIKTOR & ROLF   Svetoznáma značka Viktor & Rolf bola založená holandskou návrhársku dvojicou Rolfom Snoerenom a Viktorom Horstingom v roku 1993 v Paríži. Za pomerne krátku dobu svojho pôsobenia vo svete módy si táto dvojica získala veľkú prestíž a nejedenkrát šokovala svojimi kolekciami, ktoré sú inšpirované avantgardným štýlom. Ich schopností si všimlo mnoho známych osobností a pri rôznych príležitostiach si tak ich šaty obliekli napríklad Christina Aguilera, Rita Ora, Kim Kardashian alebo Jessica Kahawaty.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Horúce trendy v spodnej bielizni na leto

Počet pozretí: 241

Horúce trendy v spodnej bielizni na leto Doba, kedy sa museli ženy uspokojiť len s pár veľkosťami a základnými farbami na výber, je už našťastie preč. Napriek tomu mnohé ženy stále tápu a výber slušivej a padnúcej podprsenky stále patria k najčastejším ženským problémom. Podobne ako iné módne kúsky, aj spodná bielizeň podlieha módnym trendom. Spodná bielizeň nemusí byť len hladká s klasickým strihom - inšpirujte sa horúcimi trendmi na tohtoročné leto.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Do plaviek! Buďte štýlová, ako Francúzky

Počet pozretí: 380

Do plaviek! Buďte štýlová, ako Francúzky Obchody začínajú pomaly zaplavovať letné kúsky a to nevyhnutne znamená jediné - či už sa chystáte k moru, alebo budete tráviť letnú dovolenku v našich končinách, je najvyšší čas vybrať si plavky pre túto sezónu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info