Správna veľkosť podprsenky - Ako určiť, že mi podprsenka sedí

Počet pozretí: 22

Správna veľkosť podprsenky - Ako určiť, že mi podprsenka sedí Mnoho žien nosí nevhodnú veľkosť podprsenky a škodí tým celému svojmu outfitu, a to nemusíme vôbec hovoriť o tom, že nevhodná podprsenka je ako zvieracia kazajka a rozhodne Vám nezaistí celodenné pohodlie. V dnešnej dobe to, ale nie je nutné a stačí navštíviť niektorú z našich predajní, kde Vám náš vyškolený personál odporučí správnu veľkosť a tiež strih, ktorý Vám bude perfektne sedieť

Čítajte viac... Komentáre: 0

Aubade a limitovaná kolekcia VIKTOR & ROLF  

Počet pozretí: 13

Aubade a limitovaná kolekcia VIKTOR & ROLF   Svetoznáma značka Viktor & Rolf bola založená holandskou návrhársku dvojicou Rolfom Snoerenom a Viktorom Horstingom v roku 1993 v Paríži. Za pomerne krátku dobu svojho pôsobenia vo svete módy si táto dvojica získala veľkú prestíž a nejedenkrát šokovala svojimi kolekciami, ktoré sú inšpirované avantgardným štýlom. Ich schopností si všimlo mnoho známych osobností a pri rôznych príležitostiach si tak ich šaty obliekli napríklad Christina Aguilera, Rita Ora, Kim Kardashian alebo Jessica Kahawaty.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Horúce trendy v spodnej bielizni na leto

Počet pozretí: 15

Horúce trendy v spodnej bielizni na leto Doba, kedy sa museli ženy uspokojiť len s pár veľkosťami a základnými farbami na výber, je už našťastie preč. Napriek tomu mnohé ženy stále tápu a výber slušivej a padnúcej podprsenky stále patria k najčastejším ženským problémom. Podobne ako iné módne kúsky, aj spodná bielizeň podlieha módnym trendom. Spodná bielizeň nemusí byť len hladká s klasickým strihom - inšpirujte sa horúcimi trendmi na tohtoročné leto.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Do plaviek! Buďte štýlová, ako Francúzky

Počet pozretí: 152

Do plaviek! Buďte štýlová, ako Francúzky Obchody začínajú pomaly zaplavovať letné kúsky a to nevyhnutne znamená jediné - či už sa chystáte k moru, alebo budete tráviť letnú dovolenku v našich končinách, je najvyšší čas vybrať si plavky pre túto sezónu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Vyberte si vianočné darčeky z pohodlia domova

Počet pozretí: 119

Vyberte si vianočné darčeky z pohodlia domova Možno vám pripadá, že ste sotva stihli upratať do skrine sviečky zo stromčeka a Vianoce sú tu zas - a s nimi stres z príprav, nákupy, pečenie, upratovanie, starosti s darčekmi. Radi by sme vám predvianočné obdobie uľahčili. Uvarte si prosím kávu alebo si nalejte víno, sadnite si k počítaču a nakúpte tento rok darčeky s predstihom a bez nervov. Možno vám príde vhod pár tipov.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Aubade Vám pomôže dostať muža na lopatky

Počet pozretí: 118

Aubade Vám pomôže dostať muža na lopatky Chystáte sa do kancelárie, na kávu s kamarátkou alebo na rodinnú oslavu? Neurobíte chybu, keď si oblečiete spodnú bielizeň značky Aubade. Idete na večeru s priateľom, balíte si kufor na medové týždne alebo máte výročie svadby? Urobíte chybu, keď si Aubade neoblečiete!

Čítajte viac... Komentáre: 0

Zima prichádza, krásna bielizeň zostáva

Počet pozretí: 164

Zima prichádza, krásna bielizeň zostáva Teplé lúče babieho leta, ktoré dlho ponúkali možnosť prevetrať prázdninový šatník, nakoniec predsa len ustúpili jesennému chladu, hmle a daždi. Nezostáva nám, než sa zas po roku zahaliť do búnd a kabátov. Dobrá správa je, že spodná bielizeň má natoľko výsadné postavenie, že sa ho premeny ročných období netýkajú.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Chantelle Soft Stretch sa dokáže prispôsobiť

Počet pozretí: 176

Chantelle Soft Stretch sa dokáže prispôsobiť Tiež zažívate striedanie životných období, kedy sa vám raz podarí vďaka diéte úspešne dosiahnuť o číslo či o dve menšiu konfekčnú veľkosť, aby sa potom skôr alebo neskôr čosi zvrtlo, a vy ste sa opäť ocitla na svojej pôvodnej váhe? Potom určite poznáte ten nepríjemný pocit rezignácie, keď ste nútená odložiť svoje „štíhle" oblečenie a miesto neho vyloviť zo skrine staré kúsky pre objemnejšiu postavu (nehovoriac o finančných výdajoch spojených s obstarávaním dvojakého šatníka.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Koľko podprseniek máte, toľkokrát ste ženou

Počet pozretí: 253

Koľko podprseniek máte, toľkokrát ste ženou Keď už je nemožné oklamať gravitáciu, oplatí sa jej aspoň nepomáhať. A to je tiež pádny dôvod pre nosenie podprsenky - teraz máme samozrejme na mysli správne vybraný model, ktorý poskytuje prsiam tú správnu oporu a v prípade rozmernejšieho hrudníku tiež zabraňuje bolestiam chrbta.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Leto je tu a s ním aj trendy v spodnom prádle

Počet pozretí: 253

Leto je tu a s ním aj trendy v spodnom prádle Aká jar? Tento rok sa rozhodol toto obdobie rozkvetu veľkoryso prehliadnuť a vrhol nás rovno do slnečného leta. Už žiadne zimné bundy ani jarné kabáty, len svetríky, trička a pod nimi ... čo iného než krásne spodné prádlo?

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info