Do plaviek! Buďte štýlová, ako Francúzky

Počet pozretí: 114

Do plaviek! Buďte štýlová, ako Francúzky Obchody začínajú pomaly zaplavovať letné kúsky a to nevyhnutne znamená jediné - či už sa chystáte k moru, alebo budete tráviť letnú dovolenku v našich končinách, je najvyšší čas vybrať si plavky pre túto sezónu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Vyberte si vianočné darčeky z pohodlia domova

Počet pozretí: 98

Vyberte si vianočné darčeky z pohodlia domova Možno vám pripadá, že ste sotva stihli upratať do skrine sviečky zo stromčeka a Vianoce sú tu zas - a s nimi stres z príprav, nákupy, pečenie, upratovanie, starosti s darčekmi. Radi by sme vám predvianočné obdobie uľahčili. Uvarte si prosím kávu alebo si nalejte víno, sadnite si k počítaču a nakúpte tento rok darčeky s predstihom a bez nervov. Možno vám príde vhod pár tipov.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Aubade Vám pomôže dostať muža na lopatky

Počet pozretí: 95

Aubade Vám pomôže dostať muža na lopatky Chystáte sa do kancelárie, na kávu s kamarátkou alebo na rodinnú oslavu? Neurobíte chybu, keď si oblečiete spodnú bielizeň značky Aubade. Idete na večeru s priateľom, balíte si kufor na medové týždne alebo máte výročie svadby? Urobíte chybu, keď si Aubade neoblečiete!

Čítajte viac... Komentáre: 0

Zima prichádza, krásna bielizeň zostáva

Počet pozretí: 122

Zima prichádza, krásna bielizeň zostáva Teplé lúče babieho leta, ktoré dlho ponúkali možnosť prevetrať prázdninový šatník, nakoniec predsa len ustúpili jesennému chladu, hmle a daždi. Nezostáva nám, než sa zas po roku zahaliť do búnd a kabátov. Dobrá správa je, že spodná bielizeň má natoľko výsadné postavenie, že sa ho premeny ročných období netýkajú.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Chantelle Soft Stretch sa dokáže prispôsobiť

Počet pozretí: 157

Chantelle Soft Stretch sa dokáže prispôsobiť Tiež zažívate striedanie životných období, kedy sa vám raz podarí vďaka diéte úspešne dosiahnuť o číslo či o dve menšiu konfekčnú veľkosť, aby sa potom skôr alebo neskôr čosi zvrtlo, a vy ste sa opäť ocitla na svojej pôvodnej váhe? Potom určite poznáte ten nepríjemný pocit rezignácie, keď ste nútená odložiť svoje „štíhle" oblečenie a miesto neho vyloviť zo skrine staré kúsky pre objemnejšiu postavu (nehovoriac o finančných výdajoch spojených s obstarávaním dvojakého šatníka.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Koľko podprseniek máte, toľkokrát ste ženou

Počet pozretí: 218

Koľko podprseniek máte, toľkokrát ste ženou Keď už je nemožné oklamať gravitáciu, oplatí sa jej aspoň nepomáhať. A to je tiež pádny dôvod pre nosenie podprsenky - teraz máme samozrejme na mysli správne vybraný model, ktorý poskytuje prsiam tú správnu oporu a v prípade rozmernejšieho hrudníku tiež zabraňuje bolestiam chrbta.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Leto je tu a s ním aj trendy v spodnom prádle

Počet pozretí: 218

Leto je tu a s ním aj trendy v spodnom prádle Aká jar? Tento rok sa rozhodol toto obdobie rozkvetu veľkoryso prehliadnuť a vrhol nás rovno do slnečného leta. Už žiadne zimné bundy ani jarné kabáty, len svetríky, trička a pod nimi ... čo iného než krásne spodné prádlo?

Čítajte viac... Komentáre: 0

Veľké prsia hýčkajú značky Chantelle a Eprise

Počet pozretí: 255

Veľké prsia hýčkajú značky Chantelle a Eprise Vaše kamarátky a známe, ktoré príroda neobdarila bujnými tvarmi, by obetovali celé bohatstvo, len keby zaň získali prsia, akými sa môžete pýšiť vy. V tričku s výstrihom vyzeráte veľkolepo a muži sa za vami otáčajú. Vy však viete, že byť majiteľkou výrazného poprsia nie je vždy med. Okrem toho, že niekedy je tej pozornost mnoho, platíte za pôvabnú "záťaž" vysokú daň v pohobe bolesti chrbta a nepohodlia.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Vyrazte k vode s Marie Jo a Prima Donnou

Počet pozretí: 260

Vyrazte k vode s Marie Jo a Prima Donnou Každá je iná, ale obe vedia, ako vás najlepšie obliecť, nech už sa chystáte na exotickú pláž alebo k rybníku za chalupou, máte chuť poriadne si zaplávať alebo sa len túžite vyhrievať v slnečných lúčoch. Predstavujeme vám renomované značky Marie Jo a Prima Donna z belgickej rodinnej firmy Van de Velde so storočnou tradíciou a skvelou povesťou, ktorých kolekcie dokonalej spodnej bielizne a plaviek špičkových strihov sme novo zaradili do ponuky Oxalis dessous.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ako sa vyvíjali nohavičky

Počet pozretí: 276

Ako sa vyvíjali nohavičky Tešíte sa na žhavú noc s partnerom, potrebujete pohodlné pančuchy na výlet do prírody alebo sťahovacie prádlo pod obopnuté plesové šaty? V ponuke sú dnes pančuchy rôznych strihov, vyrobené z najrôznejších materiálov. Jednoducho si ich kúpite v obchode, ale pred 150 rokmi by ste si ich museli ušiť doma. Ak budeme pokračovať ďalej v histórii, pýtate sa: Čo sú to vlastne tie nohavičky?

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info