Aubade – okúzľujúca spodná bielizeň

Počet pozretí: 581

Francúzska módna značka Aubade sa radí medzi celosvetovo známych výrobcov luxusnej spodnej bielizne. A niet sa čomu diviť, pretože už od 50-tych rokov 20. storočia vyrába okúzľujúce nohavičky, podprsenky a doplnky, ale taktiež udáva smer celému odvetviu návrhárstva spodnej bielizne.

Aubade – okúzľujúca spodná bielizeň

Prvá farebne zladená spodná bielizeň

Keď korzety odvial čas, objavil sa nový trh pre dámsku spodnú bielizeň, kde mohol byť miesto fyzickej opory kladený dôraz na zvodnosť a eleganciu. Značka Aubade získala silnú pozíciu na trhu v 60. rokoch 20. storočia vďaka jednoduchému kroku, začala ako prvá ponúkať nohavičkypodprsenky v jednotnom farebnom tóne. Všetko doplnila aj zábavnou a hravou marketingovou kampaňou, ktorá oslovila mnoho žien.

Vynálezca tango nohavičiek

S inováciami pokračovali v módnom dome Aubade aj v 70. rokoch. Vtedy na trh uviedli ako prví podprsenku bez ramienok a podprsenku so zapínaním na prednej strane. Cieľom bolo ponúknuť ženám bielizeň, ktorú ocenia nielen ony samy, ale aj ich partneri. V 80. rokoch návrhári zbierali inšpiráciu vo svete tanca. Výsledkom bola ďalšia inovatívna spodná bielizeň z dieľne Aubade, prvé tango nohavičky. V rovnakom období bola do ponuky zaradená aj pánska spodná bielizeň.

Zvodná a nadčasová spodná bielizeň 

90. roky boli v znamení zvodnosti. Aubade sa zameriavala na propagáciu nadčasovej čiernej a bielej spodnej bielizne. Kľúčom bolo ponúknuť kúsky, ktoré sú pohodlné a zároveň zvodné. Vstup do nového tisícročia oslávila svetovo známa značka Aubade uvedením kolekcie plaviek. Dámy mali príležitosť nakúpiť v špecializovaných predajniach nielen nohavičky, podprsenky a plavky, ale tiež pančuchy a domáce oblečenie.

V roku 2013 došlo k ďalšiemu rozšíreniu ponuky, konkrétne k uvedeniu parfému Aubade na trh. Značka sa v súčasnosti zameriava aj na sexy módu, ktorú ocenia nielen dámy, ale aj páni. Pozitívny ohlas získala napríklad aj vďaka kolekciám spodnej bielizne Boite a Désir, ktorú ocenia páry pri romantických hrách a kolekcii Bahia, ktorá dokáže obohatiť Váš outfit pri každodennom nosení.

Vzhľadom k bohatej minulosti značky spodnej bielizne Aubade, ktorá v priebehu desaťročia mnohokrát udávala trend v módnom odvetví, je pravdepodobné, že aj v budúcnosti sa v jej ponuke objavia rôzne inovatívne kúsky. Veríme, že ani tie Vás nesklamú.

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info