Košieľka pre každú príležitosť

Počet pozretí: 566

Spánkom strávime tretinu života, a tak je na mieste venovať patričnú pozornosť výberu nočných košieľok. Kvalitný materiál a perfektný strih zaistí príjemný spánok, ale aj zalichotí Vašim krivkám. Užite si pohodlie a buďte krásna aj v súkromí domova.

Košieľka pre každú príležitosť

Hodvábne košieľky - luxus a elegancia

Nadčasová hodvábna košieľka by nemala chýbať v žiadnom dámskom šatníku. Niektoré ženy siahnu po luxusnom a elegantnom kúsku len pri zvláštnej príležitosti. Pravdou ale je, že nie je potrebné čakať na špeciálny večer, hodvábna nočná košieľka totiž sama o sebe zabezpečí, že sa všedný deň premení na výnimočný. Kvalitný materiál a detailne prepracovaný strih zabezpečí, že na Vás dýchne luxus, kedykoľvek sa na seba v hodvábnej košieľke pozriete v zrkadle.

Čipkované košieľky - zvodnosť a jemnosť

Povestný francúzsky šarm si môžete užívať vo svojej spálni každý deň. Stačí si len vybrať niektorý z čipkovaných modelov nočných košieľok. Biele, krémové a ružové odtiene čipiek vyvolávajú predstavu nevinnosti a romantiky. Po červenej farbe siahnite, ak chcete navodiť zvodnú atmosféru. Čierne čipky podčiarkujú rafinovanosť. Jemný materiál francúzskych čipiek navyše zabezpečí nielen efektívny vzhľad, ale aj pohodlie.

Bavlnená košeľa - teplo a pohodlie

Vedľa hodvábnych a čipkovaných košieľok majú v garderóbe svoje nezastupiteľné miesto aj bavlnené nočné košieľky. Obzvlášť chladné večery sú príjemnejšie vďaka pohodlnému a hrejivejšiemu materiálu. V ponuke bavlnených nočných košieľok nájdete aj hravé modely so zaujímavou potlačou, ktorá Vám vyčarí úsmev na perách. Pre zimné obdobie sú ideálne modely s dĺžkou 100 centimetrov a viac.

Nočná košieľka - ideálny tip na darček

Elegantné a pohodlné nočné košieľky spríjemnia nejeden večer. Stačí si len vybrať, či máte chuť na luxusný hodváb, jemné čipky, alebo pohodlnú bavlnu. Okrem perfektného spracovania a kvality nočných košieľok získate model, ktorý je nielen elegantný, ale aj praktický. Pocit pohodlia si predsa po náročnom dni rozhodne zaslúžite.

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info