Krása a pohodlie to je francúzska spodná bielizeň

Počet pozretí: 798

Na bežné nosenie preferujú slovenské ženy hladkú a pohodlnú spodnú bielizeň. Nie je to nič neobvyklé, rovnaký názor majú až ženy v Nemecku. Najväčšie percento (cca 65%) slovenských a nemeckých žien má obavu o svoje pohodlie a hľadá predovšetkým spodnú bielizeň, ktoré splní i funkciu neviditeľnosti pod vrchným oblečením.

Krása a pohodlie to je francúzska spodná bielizeň

Štatistika vyplýva z predajnosti tohto typu bielizne od najväčšieho výrobcu spodnej bielizne vo Francúzsku, spoločnosti Chantelle. Existuje vôbec spodná bielizeň, ktorá dokáže skĺbiť krásne zdobenie, príťažlivý vzhľad a zároveň je maximálne pohodlná aj pri celodennom nosení?

Áno, presne taká bielizeň má dlhoročnú tradíciu vo Francúzsku.

Spoločnosť Lise Charmel zistila, že hladká spodná bielizeň je po celom svete najpredávanejšia z jediného dôvodu – je najmenej závislá na kvalitnom materiáli a schopnosti prepracovať každý kúsok do poslednej nitky. Cieľom tejto značky je skĺbiť krásu a pohodlie, preto využíva svetoznámu čipku z Calais, ktorá sa na rovnakých strojoch, s menšími úpravami, vyrába od roku 1891 až dodnes. Táto ultra jemná čipka, ktorá zdobí väčšinu produktov tejto svetoznámej značky, Vám zaručí krásu, pohodlie a dodá sebavedomie. Jedným zo sloganov značky je: Boh sa prejavil ako naozajstný umelec, keď stvoril ženu. Spoločnosť Lise Charmel dielo ešte vylepšila, keď ženu obliekla do svojej luxusnej spodnej bielizne. Skombinujte aj Vy krásu a pohodlie s nádherne zdobenou luxusnou spodnou bielizňou.

Spoločnosť Chantelle group a jej najznámejšie značky spodnej bielizne Chantelle a Passionata ponúkajú skvelú kombináciu hladkej spodnej bielizne s jemným čipkovým zdobením. Vo finále tak spodná bielizeň pôsobí veľmi elegantne a zároveň osloví aj tie z Vás, ktoré preferujete hladké podprsenky a nohavičky. Kolekcia hladkej spodnej bielizne s elegantným zdobením je tak v kolekciách zastúpená najviac.

Ani tieto značky však nezaprú francúzsku školu v navrhovaní spodnej bielizne – svoje stabilné miesto má v ich radoch čipka. 
Vyskúšajte krásne zdobenú francúzsku spodnú bielizeň! Jej kúpa je zároveň garanciou kvality, elegancie a pohodlnosti aj pri celodennom nosení.

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info