Naša nová predajňa alebo Ako sa stavia sen

Počet pozretí: 609

Na prelome augusta a septembra sme pre Vás otvorili novú predajňu v centre Prahy, konkrétne v Paláci Adria na Národnej triede 36/40. Pred touto radostnou udalosťou na nás čakala veľká výzva – navrhnúť dizajn predajne.

Naša nová predajňa alebo Ako sa stavia sen

Pri prvej návšteve priestoru pre našu novú predajňu bolo zrejmé, že sa posnažíme maximálne skĺbiť jej dizajn s krásnym Palácom Adria, ktorého dominantou sú mosadzné prvky a smotanové mramorové obklady. Pretože sme chceli otvoriť čo najskôr, mali sme málo času a chvíľami sme si všetci, ktorí sa na otvorení novej predajne podieľali, pripadali ako v populárnej relácii Ako sa stavia sen.

Predajňu sme preberali po prevádzkovateľovi, ktorý sa zaoberal predajom kufrov a kabeliek, takže nepotreboval skúšobné kabínky a celkovo to so stavom priestorov nebolo najlepšie, tak sme sa rozhodli začať pekne od podlahy. No povedzte sami, nová podlaha je jednoducho základ.

Jednotlivé výstavné a úložné moduly boli navrhnuté s dominantnými mosadznými prvkami tak, aby boli v súlade s budovou a s masívnymi rámami výkladov. Keď sa začal vyrábať nábytok a všetko postupovalo podľa plánu, začali sme veriť, že dátum otvorenia stihneme a mohli sme začať s výberom umiestnenia pre jednotlivé kolekcie Vašich obľúbených značiek Chantelle, Passionata, Aubade a Lise Charmel.

Palác Adria ponúka veľké výstavné plochy a bola pre nás ozajstná výzva vytvoriť dizajn, ktorý by bol v súlade s historickou budovou a zároveň podčiarkol krásne vizuály, ktoré majú jednotlivé francúzske značky. Rozhodli sme sa pre využitie všetkých výkladov aj výstavného oblúka, ktorý je naproti vstupu do kaviarne. Dominantný je veľký výklad, ktorý je viditeľný priamo z Národnej triedy. Nápady vznikali s ceruzkou a papierom a postupne sa stávali skutočnosťou. Pozrite sa, ako sa nám všetko podarilo.

Výstava v pasážiVýstavní oblouk

 

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info