Vanity Fair a Lou exkluzívne v Oxalis dessous

Počet pozretí: 629

Francúzskej značky spodnej bielizne sú po celom svete preslávené a v našich predajniach majú, už po dve desaťročia pevné miesto. Novo privádzame do Českej republiky a na Slovensko značky Vanity Fair a Lou, ktoré majú necelých 100 rokov tradíciu s výrobou spodnej bielizne.

Vanity Fair a Lou exkluzívne v Oxalis dessous

Vanity Fair

Je značka luxusnej spodnej bielizne, ktorá vznikla v roku 1919 a špecializovala sa predovšetkým na košieľky a rôzne druhy dámskeho negližé, ktoré boli vyrábané z hodvábneho materiálu. Táto značka mala vždy na pamäti dve hlavné myšlienky, ktorých sa drží do dnes. Spodná bielizeň, ktoré navrhovali muselo byť príjemné a vyzerať jedinečne, aby bolo ľahko rozpoznateľné od ostatných značiek.
Zaujímavosťou je, že Vanity Fair šlo vždy s dobou a zapájalo sa aj do komunikácie ženských práv, ktorá bola na začiatku 20. storočia potlačovaná a vždy sa snažila zaujímavou formou na tento problém upozorňovať a bojovať proti nemu.

Spodná bielizeň, ktorá Vám zabezpečí jedinečnosť

V súčasnej dobe ide táto jedinečná značka s trendmi, a to ako farebnosťou svojich podprseniek, nohavičiek a košieľok, ale aj módnymi strihmi. Z histórie značka uchovala spracovanie hodvábu, a preto ponúka niekoľko nádherných hodvábnych kolekcií. Za pozornosť rozhodne stojí hodvábne košieľky, ktoré sú práve v kombinácii hodváb a tej najjemnejšej čipky.
Pri jednotlivých kúskov spodného prádla si vždy môžete všimnúť prepracovanie, ktoré skrýva rôzne ozdobné detaily napríklad v podobe gombíkov alebo jemných čipkovaných ozdôb. Za Vašu pozornosť rozhodne stojí tiež stojí nádherná body, ktoré sú unikátne svojím spracovaním. Kombinuje pohodlnú hladkú spodnú časť s čipkovou či bohato zdobenú vrchnou časťou, ktorý pekne vynikne a doplní Váš celkový outfit.
Ak hľadáte spodnú bielizeň, ktorá Vám zabezpečí maximálny komfort, a navyše bude lahodiť nielen Vášmu oku, tak je pre značka Vanity Fair určite zaujímavou voľbou.

V objatí čipkované bielizne so značkou LOU

Jedinečnosť francúzskej čipky z Calais je svetoznáma a dodáva spodnej bielizni dotyk luxusu a elegancie. Značka LOU s touto jemnou čipkou pracuje a produkty, tak dosahujú nádherného dizajnu, a navyše dokážu dopriať maximálne pohodlie. Mnoho žien sa krajkového spodnej bielizne bojí, ale nie je prečo. Dôležitá je totiž kvalita čipka, ktorá sa nesmie podceniť. Kvalitná čipka je jemná a Vy ju síce nebude cítiť, ale bude Vás nádherne zdobiť.
Na zástanca hladkého neviditeľného spodnej bielizne myslia značka LOU samozrejme tiež. Vyvinula špeciálny spôsob tlače, ktorý zdobí podprsenky a nohavičky, ale zároveň je spodná bielizeň hladké a Vy sa nemusíte báť, že sa Vám bude rysovať.

Skúsiť niečo nové chce istú dávku odvahy, ale u francúzskych značiek spodnej bielizne, ktoré nájdete v našej ponuke neurobíte chybu nikdy. Navyše výhodou Vanity Fair a LOU je, že túto značku môžete kúpiť iba u nás, takže je exkluzivita podprseniek a nohavičiek je pre Vás zaručená.

Prihlásenie

Tento web používa k poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Vice info